UberRapsy

Status: Gość

Zaloguj sięUber Rapsy!

Polski portal do oceniania utworów rapowanych, których można słuchać w domu, w aucie, albo w jakimś innym miejscu.Nasze playlisty:

Playlista Opis
Uber Rapsy – Wydział XD

Beka
Uber Rapsy – X15 Anturaże

Sztosy
Uber Rapsy – X15 Sztorm

Same sztosy by Mana
Uber Rap – Department Abroad

KekW
Uber Rapsy – Bangery

Letniaczki
Uber Rapsy – X15 Cyklon

Same sztosy ale nie aż tak by Mana
Uber Rapsy – Nuta Roku 2020

Kiedyś to były nuty, teraz to nie ma nut
Uber Rapsy – X15 Pepiniera

Same sztosy ale nie aż tak by Kościelny
Uber Rapsy – Nominacje 2021

Początek wygrał
Uber Rapsy – Wydział X15

Same sztosy by CEO
Uber Rapsy – Wydział Dr.Swag

Halo dzwoni gibon!
Uber Rapsy – Główna Lista

Od tego się wszystko zaczeło
Uber Rapsy – Akademia S1

Pierwsze nuty!
Uber Rapsy – Wyróżnienia

Unikalność 100
Uber Rapsy – Akademia S2

Kizo
Uber Rapsy – Akademia S5

5 sezon selekcji polskiej rap gry
Uber Rapsy – Akademia S3

Płyta Białasa
Uber Rapsy – Akademia S4

4 sezon selekcji polskiej rap gry
Lubin - Gość

Album Młodego Lubaszenko pt. Gość
Szopeen - Pamiętnik LP

Epka z października 2020
Białas - Rehab

Białas - rehab
Uber Rapsy - Akademia S6

Nowy sezon Kartkiego, Otso i DonaGuralEsko!
Uber Rapsy - Akademia S7

7 Akademia kekw
Kopia S2

Essunia mordzia
Nuta Roku 22 - Kandydaci

Essa
Nuta roku - 2k22

Kutas do ziemi
Uber Rapsy - Akademia S8

Mówiąc nieskromnie, w rapie pewniak!
Uber Rapsy - Akademia S9

W roku 2022 wydarzyło się bardzo wiele jeżeli chodzi o Polski hip-hop którego można słuchać w domu, w aucie czy w jakimś innym miejscu. Playlista S8 zaskoczyła wszelkich krytyków wysokim wzkaźnikiem zgodności i osłuchania, natomiast co przyniesie S9? Oczekiwania są wielkie...
Uber Rapsy - Akademia S10

Tym razem nasi niezwykli recenzenci wybrali najlepsze 50 utworów ostatnich swoich przesłuchań aby stworzyć wyjątkową playlistę składającą się z zaledwie 100 utworów. Przewidywane oceny są bardzo, bardzo wysokie, dlatego śledź tą przygodę razem z nami!- RAPPAR
Uber Rapsy - Akademia S11

No cześć kocurki Rappar, sezon 11 Kolejna dwusetka przefiltrowana Recenzenci nie zwalniają i lecą z kolejnym ocenianiem Tym razem bez oczekiwań, zobaczymy co z tego wyjdzie Dawaj na ocenianie z nami!
Uber Rapsy - Akademia S12

To już nie przelewki, recenzenci Uber Rapsy wybrali takie uber sztosy, że nawet Trill Pem usiądzie i powie "wow". Na tej playliście znajdzie się tyle przefiltrowanych sztosów i dekadencji, że Young Igi powie do Okiego "Potrzymaj mi double cupa". To ten dzień, to ta noc, to noc hip-ho-polo!
Uber Rapsy - Akademia S13

Wakacje dobiegają końca, niedługo powrót do szkół... Oznacza to również powrót do SZKOŁY RAPU!!! Recenzenci zebrali się w sobie i przedstawiają kolejną edycję swoich zmagań! Sprawdźcie co tym razem z tego wyszło! ESSA!
Uber Rapsy - Akademia S14

Recenzenci cały czas dychają... Dużo sztosów ostatnio wyszło, dużo sztosów na odsłuchach, dużo sztosów na etapie filtracyjnym Na pożegnanie lata, recenzenci przedstawiają kolejne 200 nut wartych uwagi Czy będzie lepsza niż ostatnie? Czy będzie odkryciem sama w sobie? Czy będzie słuchalna? Przekonaj się razem z nami!
Uber Rapsy - Akademia S15

To jest dzień! To jest ta chwila! Jubileuszowa 15 z rzędu selekcja wykonana własnoręcznie przez naszych recenzentów. Tutaj nie ma owijania w bawełnę. Przedstawiamy Wam 100 bezwzględnie najlepszych nut z ostatnich przesłuchań. Powiemy jedno, jest wysoko...
Uber Rapsy - Akademia S16

Ostatnio było masno fest więc dzisiaj będzie masno gang. Ku-ku-kukurydza kolbę w buzie włożysz dzisiaj. Tak, to playlista disco-po... nie kurwa. Dorabianie agendy doo hip-hopu to gówno i kaktus w dupę wszystkim którzy starają się to zmienić. Hip-hop od zawsze był, jest i będzie nawijką z bloków, dlatego kochani, na tej Sce znajdziecie powrót do korzeni - GibGibon Skład, OSTR, Killaz Group, Płomień 81 no i oczywiście Rychu Peja Solówka!!!!!!
Uber Rapsy - Akademia S17

Pada śnieżek pada Pada sobie równo Hip-Hop to jest życie A discopolo to gówno Witajcie w 17 odsłonie zmagań Rozgośćcie się przy kominku, częstujcie się ciastkami z double-cupem i rozpłyńcie się w świątecznej atmosferze, którą zapewni nam m.in Gruby Mielzky, Peja, Kaen i O.S.T.R Essa Sound Skurwysynu Blau!
Uber Rapsy - Akademia S18

Pięć (5)
Uber Rapsy - Akademia S19

Dziewiętnasta odsłona zmaganań recenzentów z polskim rapem Ciekawe co na to Paluch?
Mokebe - Chwil Gablota

Album \"Chwil Gablota\"
Uber Rapsy - Akademia S20

Co to za eska? Nie wiem Ogólnie nic nie wiem Wiemy jedynie że jest to 20 z rzędu akademia polskiego rapu Duża ilość dowalonych nut jest pewna niczym fakt, że popkorn wali w mikrofali...